Warzywa dla gastronomii

POLMAR / Warzywa dla gastronomii

Warzywa dla gastronomii

Dzięki temu, że przestrzegamy ściśle określonych zasad bezpieczeństwa, wszystkie transportowane przez nas towary zachowują świeżość przez długie okres, aż do momentu dostarczenia do Odbiorcy. Dzięki temu, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na świeży towar, który można wykorzystać do produkcji wykwintnych potraw najwyższej jakości.

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach postawienie wyłącznie na zdrową i jakościową żywność nie gwarantuje sukcesu na rynku. Dlatego wciąż dbamy o to, by spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów, niezależnie od prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Jak dostarczyć na określoną godzinę świeże warzywa i owoce? Czy zawsze jesteśmy zmuszeni do nabywania ich „z drugiej ręki”? Czy jedynym wyjściem jest ich zakup w markecie, gdzie leżą od co najmniej kilku dni? Jeśli szukają Państwo świeżych warzyw i owoców, koniecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty warzywa dla gastronomii.

Oferujemy świeże owoce i warzywa dla gastronomii, będąc jedną z wiodących hurtowni na terenie południowej Polski. Dostarczamy zdrową, sprawdzoną i przede wszystkim jakościową żywność, spełniającą wszystkie wymogi stawiane przez naszych Klientów.Naszą mocną stroną jest transport. Mamy do dyspozycji flotę samochodów – chłodni, dzięki którym możemy dostarczyć nasz towar w dowolne miejsce w Polsce.

Innowacyjne podejście do odbiorców warzyw

W celu zwiększenia swojej konkurencyjności, postawiliśmy na zupełnie nową strategię marketingową. Efektem podjęcia tych starań, było wprowadzenie do naszej oferty szeregu egzotycznych warzyw i owoców, które dotychczas bardzo rzadko pojawiały się na stołach Polaków. Otwarcie na nowe smaki w oczywisty sposób przeniosło się na zwiększone zainteresowanie naszą marką.

To jednak nie wszystko. Naszą strategię sprzedaży zmodyfikowaliśmy w ten sposób, by przyniosła ona maksymalne efekty w postaci skrócenia do minimum realizacji konkretnego zamówienia. Staramy się też dołożyć wszelkich starań, by polityka ta objęła również tych Klientów, którzy pod względem geograficznym znajdują się stosunkowo daleko od nas.

Dostarczamy owoce i warzywa dla gastronomii, obiektów handlowych i wielu innych jednostek gospodarczych, wykorzystujących je w procesach produkcyjnych i usługowych. Przy wysyłce towarów, zawsze uwzględniamy specyfikę odbiorcy, dzięki czemu możemy mu zagwarantować odbiór zamówienia na najdogodniejszych dla niego warunkach.

Dostarczane przez nas owoce i warzywa posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Dzięki nim, nasi Klienci mają pewność, że pozyskane od nas towary są w pełni bezpieczne dla konsumentów. Co ważne, pozyskujemy je wyłącznie z bezpiecznych upraw, które stawiają na ekologiczne rozwiązania i metody uprawy roślin.

Oferta dla lokali gastronomicznych

OFERTA DLA RESTAURACJI

Najwyższej jakości warzywa i owoce

OFERTA DLA PUNKTÓW KEBAB

Oferta dopasowana do potrzeb

 

OFERTA DLA BARÓW MLECZNYCH

Wysoka jakość w przystępnych cenach

 

Dopasowane oferty warzyw i owoców

Oferta Warzyw i Owoców dla Restauracji

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej, jakości warzywa i owoce dla restauracji. Asortyment obejmuje wiele różnych gatunków i odmian, dzięki czemu mogą Państwo dopasować zamówienie do własnych potrzeb i oczekiwań. Oferowane warzywa i owoce pochodzą ze sprawdzonych upraw i posiadają wysoką jakość, dzięki czemu mają niepowtarzalny smak. Jesteśmy świadomi tego, że produkty wykorzystywane w restauracjach muszą charakteryzować się wysoką jakością, dlatego dbamy o to, by otrzymali Państwo warzywa i owoce dobrego gatunku.

Oferta Dla Punktów Kebab

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży owoców i warzyw, daje możliwości kreowania dedykowanych oferta dla punktów gastronomicznych typu Kebab. Zdajemy sobie sprawę jak ważne w tej branży są świeże warzywa oraz starannie dobrane przyprawy. Wychodząc naprzeciw ofertą supermarketów, dajemy Państwu możliwość zakupów bezpośrednich. Oszczędzając czas i dostarczają wyjątkowo świeże warzywa, które omijają proces leżakowania w sklepie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Oferta Dla Barów Mlecznych

Bary mleczne chociaż już nieliczne, są ważnym miejscem na mapie mniej zamożnych osób. Wychodząc naprzeciw Pol Mar przygotowała indywidualna nisko marżową ofertę, dla wszystkich placówek typu „bar mleczny” posiadających dofinansowanie z budżetu państwa. Oferta obejmuje wysokiej jakości produkty w preferencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Oferta Warzyw i Owoców dla Bistro

Owoce i warzywa dla bistro powinny posiadać odpowiednią, jakość i spełniać wymagane przepisami normy. Stąd też w naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, dzięki którym możliwe jest stworzenie wyśmienitych potraw. Asortyment, jaki kierujemy do Państwa, jest bogaty i pozwala na wybór takich warzyw i owoców, które w zupełności zaspokoją potrzeby małej gastronomii. Oferujemy produkty pochodzące ze sprawdzonych upraw i od godnych zaufania producentów. W ten sposób możemy zaproponować warzywa i owoce najwyższej jakości.

Oferta Dla Punktów Fast Food

Bary fast food kojarzą się często głównie z niezdrowym, wysokokalorycznym i ciężkostrawnym jedzeniem. Niekoniecznie dania serwowane w nich dania muszą być takie w rzeczywistości – warto zaskoczyć klientów dostępnością wysokiej jakości warzyw.Świeże warzywa dla punktów fast food to doskonały dodatek do dań mięsnych i znakomity sposób na poszerzenie oferty. Warto zadbać o to, by były smaczne, zdrowe i pięknie się prezentowały. W ten sposób mogą Państwo podkreślić smak innych składników i przyciągnąć do lokalu osoby, które zwykle unikają „śmieciowego” jedzenia..

Back to Top
Cookies Notice Witryna https://polmar.net korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptacje, oraz że zgadzasz się na ich użycie. Pozdrawiamy zespół Pol Mar.