Kontakt

POLMAR / Kontakt

Kontakt Hurtownia Warzyw i Owoców Pol Mar

Firma Pol-Mar specjalizuje się w sprzedaży, a także skupie warzyw, owoców, kwiatów oraz orzechów. Stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty, starając się w ten sposób sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Właścicielom firmy najbardziej zależy na samodoskonaleniu i przygotowywaniu oferty w pełni dostosowanej do potrzeb klientów, jak i rynku. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe oraz możliwe formy kontaktu z firmą Pol Mar. Zapraszamy do współpracy każdego, kto potrzebujemy wysokiej jakości owoców i warzyw, a także producentów chcących te produkty sprzedawać.

Gdzie można nas znaleźć

polmar-katowice

KATOWICE

Katowice znajdują się na trasie głównych szlaków krajowych oraz międzynarodowych. Występuje tu bardzo dobre połączenie drogowe i kolejowe. Są to bardzo dogodne warunki do sprzedaży. Możemy szybko dostarczać zamówione przez kontrahentów warzywa i owoce przy użyciu naszej floty samochodów dostawczych.

Dbamy o wysoką jakość towarów, jakie sprzedajmy. Dlatego wszystkie przechowywane są w specjalnych chłodniach dostosowanych do specyfiki branży, w której działamy. Panują tam odpowiednie warunki termiczne, dzięki którym produkty zachowują świeżość przez długi czas. Pozwala to na dostarczanie warzyw, owoców i innych produktów, jakie sprzedajemy w idealnym stanie do kontrahenta.

Przedstawiciel Handlowy PolMar

JAKUBOWICE

W miejscowości Jakubowice znajdują się nasze chłodnie i hale, w których panują dogodne warunki do składowania warzyw i owoców oczekujących na dostawę lub zamówienie przez kontrahentów. Zapewniamy odpowiednie warunki termiczne dostosowane do specyfiki gatunku.

Dobrze wiemy, że każdy gatunek warzyw czy owoców potrzebuje specyficznych warunków. Dlatego wszystko dostosowujemy w taki sposób, aby nasze produkty przez jak najdłuższy czas zachowały świeżość i były atrakcyjne dla kupujących. Dzięki temu możemy je dostarczać do sklepów w idealnym stanie.

polmar-jakobowice

TELEFONICZNIE

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące sprzedaży posiadanych przez nas produktów. Zapraszamy do kontaktu także producentów i rolników chcących nawiązać z nami współpracę. Ciągle poszukujemy nowych dostawców, którzy pozwolą nam oferować najlepsze warzywa i owoce.

EMAIL

Wiemy jak ważny w dzisiejszej rzeczywistości jest czas. Cenimy nasz czas i naszych Partnerów handlowych. Kontakt elektroniczny poprzez email lub formularz kontaktowy jest niewątpliwie najszybszą z metod komunikacji. Nasi handlowy odpowiedzą na Państwa pytania  w ciągu 24 godzin.

Zapraszamy do współpracy

PRODUCENTÓW

Producentami, rolnikami zajmującymi się uprawą warzyw i owoców. Ciągle poszukujemy nowych dostawców, dzięki którym nasza oferta mogłaby być jeszcze lepsza. Poszukujemy dostawców oferujących produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie oczekiwania pod względem estetycznym, jak i smakowym.

KONTRAHTENTÓW

Kontrahentami zainteresowanymi zakupem owoców i warzyw – nawiążemy współpracę zarówno z małymi, jak i dużymi sklepami prowadzącymi sprzedaż warzyw i owoców. Dostarczymy zamówione towary na czas, a ich jakość i wygląd będzie nienaganny. Świeżość to podstawa wszystkich warzyw i owoców, jakie sprzedajemy.

Skup Sprzedaż Warzyw Jakubowice

  • Jakubowice 77,
  • 32-100, Proszowice
  • Phone : (+48) 604 412 889
  • Fax : (+48) 32 314 01 38

Skup Sprzedaż Warzyw Katowice

  • ul. Józefa Pukowca 23,
  • 40-847, Katowice
  • Phone : (+48) 882 128 245
  • Fax : (+48) 32 314 01 38

Zostaw wiadomość

[recaptcha]

Back to Top
Cookies Notice Witryna https://polmar.net korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptacje, oraz że zgadzasz się na ich użycie. Pozdrawiamy zespół Pol Mar.