O nas

POLMAR / O nas

POL MAR HURTOWANIA WARZYW I OWOCÓW

Działalność handlowa naszej firmy obejmuje skup oraz sprzedaż m.in. warzyw, owoców, orzechów i kwiatów. Początki działalności firmy to 2000 rok, od początku obecności na rynku funkcjonujemy pod nazwą Pol Mar.

Pol Mar Paweł Grzyb to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Najbardziej zależy nam na samodoskonaleniu i przygotowywaniu oferty dostosowanej do potrzeb rynkowych naszych klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań kontrahentów, z którymi współpracujemy.

Uwielbiamy wyzwania, ponieważ mamy świadomość tego, że jesteśmy w stanie im sprostać. Rynek warzyw i owoców  jest naszą codzienną pracą i pasją. Cieszy nas, gdy kontrahenci są zadowoleniem z jakości towaru, który im dostarczamy. Uważamy, że produkty, które oferujemy są jednymi z najlepszych na rynku pod względem jakości.

Dzięki odpowiedniemu podejściu, stale się rozwijamy. Zdobywamy nowe rynku i nawiązujemy współprace z nowymi kontrahentami. Na liście naszych klientów znajdują się największe sieci spożywcze w Polsce jak i niewielkie prywatne markety.

Współpracujemy z najlepszymi i największymi sklepami, w których klienci chcą kupować dobrej jakości produkty. My sami aspirujemy do tego, aby być najlepszą firmą skupującą i sprzedająca warzywa, owoce i inne tego typu produkty. Współpraca z sprawdzonymi partnerami pozwala nam krok po kroku realizować nasze plany rozwojowe.

Zdobywamy niezbędne doświadczenie, które potrzebne jest w tej branży, jak w żadnej innej. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Państwem zrealizujemy wszystkie wspólne cele i osiągniemy sukcesy zawodowe, których Państwu i sobie życzymy.

Nasza Działalność

Sprzedaz Warzyw
Sprzedaz Owoców
Sprzedaz Bakalii
Usługi przechowywaniwa

Naszym podstawowym celem działalności jest skup oraz sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Skupujemy jedyne produkty, co do których mamy pewność, że spełnią oczekiwania naszych kontrahentów.

Nie szukamy oszczędności  na jakości, bo jest ona dla nas najważniejsza. Dzięki temu, że posiadamy własne chłodnie, skupowany towar może być przechowywany w bardzo dobrych warunkach. Zachowuje świeżość przez długi czas.

Świadczymy również pełen zakres przechowywania oraz transportu owoców i warzyw na terenie kraju. Zapewniamy optymalne warunki przewozu oraz składowania, co pozwala zachować maksymalny termin przydatności Państwa produktów.

Usługi Transportu Warzyw i Owoców

Dysponujemy własną flotą wyspecjalizowanych samochodów dostawczych o ładowności od 3,5 do 24 ton. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą partię produktów pod wskazany przez Państwa adres. W zależności od typu towaru zostaną zachowane odpowiednie warunki chłodnicze.

Realizujemy zarówno duże, jak i małe zamówienia. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z naszej oferty tworzonej z myślą o potrzebach rynkowych i zapotrzebowaniu naszych partnerów. W celu ustalenia dokładnych warunków współpracy wystarczy skontaktować się z jednym z naszych oddziałów.

Dzięki temu, że nasze magazyny znajdują się w bardzo dogodnej lokalizacji, jesteśmy w stanie bez chwili zwłoki zrealizować złożone przez Państwa zamówienie.

Zapakujemy je na jeden z naszych świetnie przygotowanych samochodów i dowieziemy pod wskazany adres w wyznaczonym terminie. Zatrudniamy profesjonalnych kierowców, dbających o terminowość i bezpieczeństwo ładunku, aby zrealizować zamówienie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Poznaj nasz zespół

Back to Top
Cookies Notice Witryna https://polmar.net korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptacje, oraz że zgadzasz się na ich użycie. Pozdrawiamy zespół Pol Mar.